Компнія LLC в американському штаті Вайомінг

1. Сильний захист власності її власника
2. Відсутність бухгалтерського обліку
3. Відсутність податків

В процесі реєстрації компанії у Вайомінгу, не треба мати візу США і не треба покривати витрати на відвідування Сполучених Штатів з цією метою. Наша фірма всі формальності вирішує кореспондецийним шляхом і піклується про всі документи і також про реєстрацію віртуального офісу в столиці штату – Шайєнн (Cheyenne).

Для реєстрації та управління компанією LLC в штаті Вайомінг достатньо тільки однієї особи. Якщо компанія LLC не має дохідів у Сполучених Штатах і її власник не є резидентом Сполучених Штатів, таке податкове зобов'язання вираховується як "нульове"  і подається саме така податкова декларація, але в такій ситуації тільки доведеться заплатити податок до штату Вайомінг, який становить 52 USD на рік.

Пакет Bronze
800 USD

Пакет Silver
999 USD
Пакет Gold
1500 USD

Пакет Bronze
• Заповнення реєстраційних форм
• Реєстрація в офісі держсекретаря
• Апостиль de la Hague для документів
• Винагорода Агента-реєстратора
• Оплата до штату Вайомінг
• Доставка кур'єром документів в Україну
• Послуга Агента-реєстратора (12 місяців)
• Підготовка Articles of Organization
• Адреса у Вайомінгу (12 місяців)
• Ціна пакету 800 USD
• Щорічна оплата у наступні роки: 500 USD

Пакет Silver
Пакет Bronze + додатково:
• Підготовка резолюцій з засідань компанії
• Сертифікат надійності компанії
• Допомога у відкритті банківського рахунку
• Присяжний переклад  документів
• Програм фактуровання
• Консультації через електронну скриньку
• Ціна пакету 999 USD
• Щорічна оплата у наступні роки: 400 USD

Пакет Gold
Пакет Silver + додатково:
• Отримання податковего номеру EIN для компанії
• Підготовка контракту або акту інкорпорації компанії
• Підготовка документів для визначення капіталу, його частки та списку її членів
• Приховування в реєстрі персональних даних акціонерів і членів ради директорів
• Номер телефону в США, дзвінки якого будуть перенаправлені на мобільний або стаціонарний номер клієнта
• Консультації по телефону
• Ціна пакету 1500 USD
• Щорічна оплата у наступні роки: 350 USD

FAQ:

1. Як довго відбувається реєстрація компанії LLC в штаті Вайомінг?

Сама реєстрація компанії триває 4-5 днів. Це є електронна реєстрація і компанія LLC фактично вважається за створену і таку, що вже існує.  Але необхідною є також додаткова сертифікація реєстраційних документів через Апостиль de la Hague. Це додаткові 2-3 дні. Потім кур'єр доставить ці документи (3-5 днів), присяжний переклад документів і доставка документів на адрес в Україні. Це загалом триває ок. 3 тижнів.

2. Як виставляти рахунки-фактури для клієнтів чи партнерів?

Умови такі самі як в Україні. Різниця полягає лише в тому, що рахунок-фактура не має інформації щодо ПДВ. Такий рахунок-фактура має повну бухгалтерську вартість в Україні.

3. Чи компанія LLC з Вайомінгу може діяти і обслуговувати клієнтів в Україні?

Так. Компанія, зареєстрована у Вайомінгу, може діяти на ринку в Україні як іноземна юридична особа. В такій ситуації слід проінформувати партнера чи клієнта про нульову ставку 0% ПДВ і завдяки чому можна зекономити на податках.

4. Чи компанія LLC, зареєстрована в штаті Вайомінг, може мати рахунок в банку України?

Так, звичайно. Маючи при собі оригінали реєстраційних документів з присяжним перекладом можна легко відкрити банківскький бізнес-рахунок і отримати дебетову картку в декількох банках України.

5. Чи власник компанії відповідає своїм маєтком за зобов'язання компанії?

Ні. Компанія типу LLC, зареєстрована у Вайомінгу, дає її власнику повну безпеку і захист приватної власності навіть більший, ніж українська компанія типу ТОВ. Відповідальність обмежується лише до активів компанії.

6. Чи компанія LLC з Вайомінгу може виписувати рахунок-фактуру своїм контрагентам?

Компанія, зареєстрована в штаті Вайомінг, як будь-яка інша компанія за межами держави, відповідно до чинного законодавства може виписувати рахунки своїм клієнтам. Рахунок-фактура компанії з Вайомінгу, яка хоч не має ПДВ, має таку ж бухгалтерську вартість як кожний рахунок-фактура української компанії.

7. Яка буде адреса компанії?

Компанія матиме зареєстровану адресу в столиці штату Вайомінг – Шайєнн (Cheyenne). Надання компанії адресу є в ціні пакету.

8. Чи під кінець року треба передавати в Сполучені Штати будь-які документи? Якщо так, то які саме, і чи ви допоможете їх підготувати?

Вам не потрібно відправляти будь-які документи у США, а податкову декларацію ми робимо від імені клієнта. Ця послуга входить у щорічну абонентську оплату.

9. Чи банківський рахунок компанії LLC може бути зайнятий судовим виконавцем?

Ні в якому разі!!! Кошти, які знаходяться на рахунку, є власністю компанії (американська юридична особа), а не належать власнику компанії (хоча він може вільно ними користуватися), а отже, не може бути захоплений судовим виконавцем.

10. Чи ви можете також відкрити компанію в подiбному податковому раю?

Так, ми можемо відкрити таку компанію, яка може стати також акціонером LLC, отримуючи чудове американське забарвлення.

11. У чому різниця між Вайомінгем і Делавер (Delaware)?

Наша фірма ZaKordonom пропонує реєстрацію компанії LLC в штаті Вайомінг. Це набагато дешевше, ніж варіант Делавер. У нас більш низька вартість реєстрації та щорічна оплата обслуговування компанії. Крім того, щорічний податок за компанію становить лише 52 USD, а в Делавер аж 300 USD!!! У Вайомінгу також управління компанією на відстані виглядає простіше і дешевше, що має велике значення для українських підприємців. Ніяких інших відмінностей немає.

Sp z o.o. – польска компанія ТОВ

1. Сталий розвиток і престиж
2. Свобода дій в ЄС
3. Легалізація перебування в ЄС

Ми пропонуємо також рестрацiю компанiї Sp. z o.o. на території Польщі. Економічна активність у вигляді Sp. z o.o.  відкриває необмежені можливості для Вашого бізнесу в Польщі та в Європейському Союзі, включаючи зону Шенген. Ми маємо цiлий набір послуг, включаючи переклад документів, бухгалтерські послуги та реєстрацію компанії за адресою в Польщі.

Крім того, ми надаємо допомогу в оформленні легального перебування в Польщі і в усьому Європейському Союзі на підставі провадження компанії Sp. z o.o.

Вартість відкриття та провадження Sp. z o.o. в Польщі:

• Реєстрація компанії від 1200 USD
• Бухгалтерія від 120 USD/місяць
• Адреса компанії від 10 USD/місяць

Ви можете також купити вже готову існуючу компанію.

Інші витрати на консультації, пов’язанi з такою послугою, а також допомога в перекладі документів та послуга легалізування перебування в Польщі, установлюється в індивідуальному порядку.

Ми запрошуємо Вас зв'язатися з нами по телефону або задати нам свої питання через контактну форму у вкладці „Контакти”.


 Компанія Ltd у Великобританії

1. Престиж
2. Свобода дій в ЄС
3. Легалізація перебування у Великобританії і ЄС

Реєструємо компанії Ltd у Великобританії. Ми пропонуємо повний набір послуг, включаючи переклад документів, бухгалтерські послуги та реєстрацію компанії за адресою в Великобританії.

Вартість відкриття компанії включає в себе річне обслуговування компанії, щорічні витрати на бухгалтерські послуги та адресу компанії.

Ціна: від 1500 GBP.


 Бізнес

1. Бізнес за межами України
2. Поширениия експорту та імпорту
3. Незалежнiсть

Ми готовi допомогти вам розвивати ваш бізнес. З нашою допомогою ви отримаєте новi бізнес контакти, якi використанi належним чином призведуть до збільшення торгівлі. Ми також пропонуємо своїм клiєнтам бізнес-консалтинг, робимо аналіз ринків, ми є посередником на ринку нерухомостi i займаємось оцінкою вартостi нерухомості.